29 жовтня 2012 року відбулася зустріч заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського з керівником відділу громадянської освіти та прав людини ІІ Генерального Директорату Ради Європи Юлією Перервою, виконавчим директором Європейського Вергеланд Центру Анною Перона-Ф’єльдштад, керівником відділу розвитку Європейського Вергеланд Центру Ларсом Гудмундсоном.

Представників Ради Європи зацікавили ініціативи МОНмолодьспорту -

Під час зустрічі сторони обговорили питання співпраці України з Радою Європи в освітній сфері, зокрема, питання, пов’язані з реалізацією Київського  комюніке, та Плану дій Ради Європи для України на 2011-2014 роки, в якому наголошується на важливості проявів демократії на місцевому рівні.

Борис Жебровський проінформував представників Ради Європи щодо проведення Першої міжнародної учнівської олімпіади з історії, що відбулася в Києві у вересні поточного року, створення віртуальної  Малої академії наук Європи, підготовки Першого міжнародного турніру з прав людини та прав дитини, який має відбутися в квітні 2013 року в місті Одесі.

Названі заходи безпосередньо пов’язані з реалізацією Хартії Ради Європи про виховання демократичної громадянськості і навчання правам людини, і тому матимуть організаційну та інформаційну підтримку з боку Ради Європи.

З метою активізації участі молоді у громадському житті, сприяння демократичному розвитку молоді обговорено також проведення в Україні у 2013 році Молодіжного форуму, співорганізаторами якого будуть Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Рада Європи та Європейський Вергеланд Центр.

Гостей також зацікавили ініціативи МОНмолодьспорту, пов’язані з розвитком пренатальної педагогіки, упровадження в освітній простір методики Марії Монтессорі, конкурсу дитячої поезії, що був нещодавно проведений в Україні тощо.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Представників Ради Європи зацікавили ініціативи МОНмолодьспорту”
  1. Моя дружина захистила докторську декілька місяців тому…Недавно прийшло підтвердження та Рішення про видачу Диплома доктора наук. Якийсь департамент Міністерства ….молоді та спорту сповіщає про видачу диплому. Дружина питає (питання риторичне): “З якого такого дива мою роботу оцінювали спортсмени?”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *