НАУ назвав 12 причин, чому абітурієнти мають обрати саме його - nauНапередодні зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії ВНЗ починають заманювати у свої лави майбутніх студентів. Національний авіаційний університет вирішив навести 12 аргументів, чому саме цей виш.

1. Національний авіаційний університет ? потужний науково-навчальний комплекс, до складу якого входять 11 інститутів: Інститут інформаційно-діагностичних систем, Аерокосмічний Інститут, Інститут аерокосмічних систем управління, Інститут екологічної безпеки, Інститут економіки та менеджменту, Юридичний інститут, Інститут доуніверситетської підготовки, Гуманітарний інститут, Інститут ICAO, Інститут заочного і дистанційного навчання, Інститут новітніх технологій, Інститут післядипломного навчання, Інститут міжнародних відносин, Інститут аеропортів, Інститут аеронавігації та Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова; Кіровоградська льотна академія; 4 факультети: факультет комп’ютерних наук, факультет комп’ютерних систем, факультет по роботі з іноземними студентами та факультет підготовки офіцерів запасу; 7 коледжів, 3 ліцеї та гімназія.

2. НАУ є членом Міжнародної асоціації університетів.

3. В університеті здійснюється підготовка за 50 напрямами в технічних, технологічних, гуманітарних, соціально-політичних, юридичних та інших галузях. Щороку тут здобувають освіту понад 50 тисяч студентів і слухачів.

4. Виш є національним і міжнародним центром підготовки спеціалістів для авіації та інших галузей. За майже 80 років існування він випустив майже 200 000 висококласних спеціалістів для 160 країн світу.

5. У Національному авіаційному університеті були започатковані потужні наукові школи в галузях управління, механіки, електроніки, електротехніки, матеріалознавства, інформатики та обчислювальної техніки. Їх засновниками були професор Т. Башта, академіки О. Кухтенко та Г. Пухов, члени-кореспонденти О. Пеньков, Б. Малиновський, професори А. Грохольський, Л. Iльницький та інші.

6. Інтеграції випускників ВНЗ у європейський і світовий науково-економічний простір сприяє викладання навчальних дисциплін іноземними мовами.

7. Наукова робота студентства НАУ здійснюється під керівництвом 6 академіків і член-кореспондентів Національної академії наук України, 37 академіків галузевих академій наук, приблизно 300 докторів наук і професорів, понад 800 кандидатів наук і доцентів.

8. За підтримки Національної академії наук і Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України в Національному авіаційному університеті функціонує Інститут новітніх технологій, який готує наукову еліту держави.

9. Провідну роль у процесі підготовки кадрів вищої кваліфікації відіграє докторантура та аспірантура, які здійснюють підготовку фахівців у галузях фізико-математичних наук, хімічних наук, біологічних наук, технічних наук, економічних наук, філософських наук, філологічних наук, юридичних наук, педагогічних наук, психологічних наук, соціологічних наук і національної безпеки за 52 і 18 науковими спеціальностями відповідно.

10. Майбутні пілоти і фахівці з наземного обслуговування повітряних суден вдосконалюють професійні навички на справжніх літаках у найбільшому в Європі навчальному ангарі, на радіополігоні, полігоні авіаційної техніки та спеціальних тренажерах. Університет має налагоджені багаторічні зв’язки з провідними підприємствами авіаційної галузі України.

11. На базі вишу працює Інститут міжнародної організації цивільної авіації ІСАО, до складу якого входять Європейський навчальний центр з авіаційної безпеки та Європейський навчальний центр підготовки державних інспекторів із безпеки польотів і льотної придатності повітряних суден.

12. Студенти НАУ мають доступ до комп’ютеризованої науково-технічної бібліотеки університету, а також доступ до світових електронних бібліотек через національну науково-освітню телекомунікаційну систему.

Інформація з офіційного сайту Національного авіаційного університету.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *