Рятівники без форми - ryativnyky bez formyНа один день вони зняли червоно-чорну форму курсантів й одягли джинси та спортивні костюми. Замість походу на лекції – поїхали в гори.

Представники ради студентського та курсантського самоврядування Львівського державного університету безпеки життєдіяльності провели благодійну акцію в спеціальній загальноосвітній школі інтернаті «Надія» у с. Верхнє Синьовидне. Тут навчаються 100 учнів – від 6 до 16 років.

Майбутні рятувальники привезли дітям різноманітні подарунки. Привітали їх зі святами. А потім на кілька годин… самі стали дітьми. Стрибали наперегони, змагались у спритності, організували різноманітні конкурси та забави. Студенти впевнені: усмішка, теплі слова підтримки та позитивні емоції – найкращий подарунок у холодні зимові дні.

Довідково:

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності є провідним вишем у галузі безпеки людини. Університет – єдиний серед вітчизняних ВНЗ, який є членом асоціації вищих навчальних закладів Європейського Союзу, що працюють в галузі безпеки людини – European Fire Service Colleges Association (EFSCA).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *