Організатору відпочинку президента компанії пропонують 80 тисяч гривень на місяць, а медикам зі знанням німецької – 18 тисяч. Ринок вакансій в Україні активізувався. За даними компанії HeadHunter, в березні роботодавці розмістили на 11% більше вакансій, ніж цього ж місяця минулого року.

Трохи збільшилися і розцінки. Як вирахувала газета “Сегодня”, найбільш високооплачуваною посадою місяця став організатор відпочинку керівника – знавцям дозвілля обіцяють платити до 80 тисяч гривень.

Шукають на цю вакансію тільки жінок, віком від 35 до 45 років, з досвідом подібної роботи. Прямі обов’язки – організовувати ділові поїздки і відпочинок президента компанії в Європі. Роботодавець попереджає, що робота буде ненормованою, потрібно бути стійким до стресу і швидко розмовляти англійською мовою.

Тим часом якась VIP-сім’я з-під Києва уже близько місяця шукає шеф-кухаря, якому обіцяє платити 20 тисяч гривень на місяць. “Досвід роботи в київських родинах і ресторанах столиці, знання різних кухонь (європейської, італійської, кавказької, китайської, японської та інших), вміння готувати страви з роздільного харчування та дієтичної кухні, досвід в організації банкетів тощо”, – йдеться в оголошенні.

Також зараз рекрутингові компанії активно набирають медиків, які добре володіють німецькою мовою. За 18 тисяч гривень пропонують роботу в Європі з можливістю залишитися там жити і перевезти до себе родину в майбутньому.

Перелік Топ-7 найдорожчих вакансій України:

Організатор відпочинку керівника – 80 тис. грн. на місяць

Керівник будівельних проектів -50 тис. грн.

Медіа-директор – 40 тис. грн.

Програміст – 24 тис. грн.

Шеф-кухар у VIP-родину – 20 тис. грн.

Менеджер з онлайн ігор та інтернет-проектів – 20 тис. грн.

Лікар зі знанням німецької мови – 18 тис. грн.

За матеріалами tsn.ua

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу