Триває безкоштовна програма PinchukArtCentre про розуміння музею - f908264 6566b80764ba6ab09f6ba8dd0aa4ca12PinchukArtCentre розпочав прийом заявок на участь у другому циклі занять освітньої програми “Розуміння музею”, розробленого фахівцями арт-центру для підлітків від 14 до 16 років. Спеціальний курс ознайомить учасників з практиками сучасного мистецтва в контексті роботи спеціалізованих інституцій. Він триватиме з 10 листопада до середини грудня. Участь безкоштовна.

Зосередившись на представлених в PinchukArtCentre виставках, слухачі досліджують процеси, що передують підготовці експозиції, розглянуть виставку як основу формування музейної комунікації та ознайомляться з музеєм як соціокультурним інститутом і освітнім центром. В рамках занять викладач постійно приваблює учасників до відкритого діалогу, спонукаючи їх до власного прочитання творів і сприяючи розвитку їх креативного мислення.

В рамках першого циклу занять програми “Розуміння музею” на прикладі виставки Аніша Капура і проекту «Колекційна платформа 3: Вічність миті» учасники ознайомилися з особливостями підходів до організації тимчасової і постійної експозиції. Крім того, більшість слухачів вперше отримали можливість поспілкуватися з художниками, серед яких: Тіберій Сільваші, Лада Наконечна, Алевтина Кахідзе і архітектор Іван Юнаков. На завершення курсу кожен учасник провів екскурсії-дискусії, присвячені представленим в арт-центрі роботам.

За матеріалами сайту facenews.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *