ХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика стартує 9 листопада 2012 року у м. Рівне (лист МОНмолодьспорту від 29.10.12 № 1/9-782).

Урочисте відкриття конкурсу відбудеться у Рівненському обласному музично-драматичному театрі.

Повідомляємо, що Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій до 1 січня 2013 року необхідно надіслати відомості про переможців ІІІ етапу серед учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів та переможців  ІІ етапу з числа студентів вищих навчальних закладів на адресу: 01034, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 21Є, офіс 57 (електронна адреса: lum2003@ukr.net;  т/факс: 486-53-78).

У січні 2013 року проводитиметься підсумковий (загальнонаціональний) етап для учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, для студентів вищих навчальних закладів – в Автономній Республіці Крим, обласних центрах, містах Києві та Севастополі у день, визначений Лігою українських меценатів за погодженням з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “У День української писемності та мови стартує ХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика”
  1. Невже Табачник це дійство в Україні допустить?! Ох і влетить йому від Міністра просвещения РФ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *