Цьогорічними учасниками учнівських громадських читань стануть 250 школярів Рівненщини, сусідніх областей та Білорусі, чиї твори складуть нову збірку.

Учнівські громадські читання «Я голосую за мир!» — це традиція, яку в 1997 році започаткував засновник рівненського університету МЕГУ, доктор педагогічних наук, професор, академік Степан Дем’янчук.

Метою учнівських громадських читань є активізація миротворчого руху серед дітей і молоді, об’єднання зусилля учнів, батьків і педагогів у боротьбі за щасливе майбутнє без воєн і бід. Якщо у 1997 році кількість учасників склала 20 учнів із шкіл міста Рівне, то вже в 2003-му їх кількість збільшилась у десять разів — учні не лише з міста Рівне і Рівненської області, а й з Житомирської, Львівської, Закарпатської, Хмельницької областей. Поступово учнівські громадські читання набувають статусу Всеукраїнських. А у минулому році в них брали участь учні з Білорусі.

Цьогоріч Міжнародні учнівські громадські читання відбудуться 26 квітня, у них візьмуть участь 250 учнів усіх вікових груп Рівненської, Житомирської, Волинської, Хмельницької областей та Білорусі.

За матеріалами rivnenews.com.ua

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу