29-30 жовтня у Національному університеті «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» у присутності директорів інститутів, деканів, представників Ліги студентів, студентського самоврядування, відбулося підписання трьохсторонніх договорів між Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація випускників», Національним університетом «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» та роботодавцями: ВАТ «Турбоатом» в особі Генерального директора В. Г. Субботіна; ПАТ банк «Меркурій» в особі Голови Правління В. П. Соловйова; ПАТ «Мегабанк» в особі Голови Правління О. М. Жукової; Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України в особі начальника А. Г. Косолапова; юридична фірма «Глобус» в особі Президента М. Г. Ісакова.

За цим договором, сторони зобов’язуються відібрати кращих студентів університету шляхом проведення конкурсу з метою забезпечення їхнього стажування та подальшого працевлаштування у роботодавця.

До складу журі конкурсу входять представники роботодавців, ВГО «Асоціація випускників», Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Ліги студентів та студентського самоврядування.

Захід відкрив ректор університету В. Я. Тацій. Він повідомив про те, що розвиток партнерських відносин ? запорука підвищення якості освітніх послуг та найкоротший шлях до порозуміння, і відзначив важливість подібних проектів. Він подякував «Асоціацію випускників» за підтримку і пошук позабюджетних можливостей, і гостей за згоду про співпрацю та підписання договорів. «Підписані договори спрямовані на вдосконалення взаємодії, розробки та реалізації ефективних форм співпраці і, у першу чергу, передбачають спільну реалізацію програми з підготовки висококваліфікованих кадрів», ? підкреслив ректор.

У свою чергу, президент юридичної фірми «Глобус», член правління ВГО “Асоціація випускників” М. Г. Ісаков зазначив, що студент-переможець конкурсу, за рішенням правління, отримуватиме додаткову стипендію протягом навчального року у розмірі стипендії, яку він має зараз в університеті.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу