У рамках комплексного регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» у Дніпропетровську відкрито дитячий садок для 40 дошкільнят. Це вже 80 дошкільний навчальний заклад, який відкрито на Дніпропетровщині за два з половиною роки. До кінця року планується відкрити ще 14 дошкільних навчальних закладів і створити близько 10 додаткових груп у діючих дитячих садках.

«В області у рамках інноваційного проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» активно відновлюються та реконструюються дитсадки, створюються навчально-виховні комплекси, відкриваються додаткові групи при працюючих дошкільних закладах. За два з половиною роки в області створено понад 7 тисяч місць в дитсадках області. Відкриття дошкільного закладу в Дніпропетровську є значним кроком у подальшому вирішенні питання забезпечення дітей регіону місцями в дошкільних закладах», – сказала заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова.

Відкриття дошкільного навчального закладу в Самарському районі міста дозволило охопити дошкільною освітою 40 маленьких дніпропетровців. Для забезпечення комфортних умов навчання та виховання дітей у закладі було виконано поточний ремонт спальних та ігрових кімнат, придбані необхідні меблі та ліжка для вихованців. У подальшому програмою розвитку дошкільної освіти міста Дніпропетровськ у дитсадку планується відкрити ще чотири групи, в яких виховуватимуться ще 70 маленьких дніпропетровців.

За два з половиною роки у місті Дніпропетровськ відкрито 70 додаткових груп у діючих дошкільних закладах, 2 дитсадка и 6 навчально-виховних комплексів по типу «дитсадок–школа». Докінця цього року планується відкрити ще 13 додаткових груп на 260 місць при діючих дошкільних навчальних закладах.

За інформацією Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *