Всесвітньовідомий композитор-авангардист Валентин Сільвестров святкує своє 75-річчя -З нагоди святкування 75-річчя від дня народження народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, композитора Валентина Сільвестрова у столиці тривають творчі вечори.

Завітав до ювіляра на ювілейний вечір і заступник голови КМДА Леонід Новохатько. Він привітав видатного митця та вручив пам’ятну медаль “На відзначення 1530-річчя Києва”.

“Цими днями не лише українська, а й світова громадськість святкує ювілей Валентина Сільвестрова. Без перебільшення він великий митець, композитор модерніст та символіст у музиці. Абсолютно непересічна особистість, якого ми усією громадою вітаємо і пишаємося всесвітньовідомим киянином”, – зазначив Леонід Новохатько.

Нагадаємо, що Валентин Сільвестров навчався у Київській консерваторії у класі композиції Бориса Лятошинського. Композитор також входив до групи “Київський авангард”. Валентину Сильвестрову належать сім симфоній, два струнних квартети, вокальні та хорові твори. Він працював у кіно, серед іншого, написав музику до фільмів Кіри Муратової “Чеховські мотиви” і “Настроювач”.

За матеріалами unn.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *