Презентація конституційно-правової енциклопедії «Організація державної влади в сучасному світі» - IMG 0848Нещодавно на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка для студентів-магістрів відбулася презентація конституційно-правової енциклопедії «Організація державної влади в сучасному світі», виданої у співавторстві доцентами кафедри конституційного права Оленою Бориславською та Сергієм Різником.

Книга є довідково-енциклопедичним виданням, що містить концентрований виклад основних аспектів організації державної влади в усіх сучасних державах.

Кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного права Сергій Різник зазначив, що «книга буде корисною не лише для науковців і студентів юридичних вишів, а й для політиків, правознавців та всіх, кому небайдужі проблеми організації державної влади».

Олена Бориславська, кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного права, розповіла про історію творення енциклопедії і враження від роботи над нею. «Робота над виданням тривала більше трьох років та була дуже цікавою. Матеріали для книги отримані з першоджерел, переклади більшості з яких українською (та й російською) мовою відсутні», – поділилася Олена Бориславська.

До слова, конституційно-правова енциклопедія «Організація державної влади в сучасному світі» не має аналогів серед українських видань і містить найновішу інформацію про всі держави світу.

За матеріалами news.join.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *