Учителька з Уфи заявила на весь світ, що засуджує російських туристок - 273212Викладачка ліцею № 9 міста Уфа Гузалія Галімова розмістила в соцмережах пост, який назвали расистським. Учителька історії написала про те, що вона ненавидить росіян, розповідаючи про поведінку російських туристів за кордоном. Жінка, знаючи про те, що серед її віртуальних друзів є учні і їхні батьки, не соромилася застосовувати брутальні вислови.

“Русским бабам — все пофиг, хватают первого попавшего под руки и айда”, — пише Галімова (орфографію збережено) — А утром, размазывая слезы, проклиная турков, пишут заявление в полицию, что их ограбили. При этом, совершенно не видят своей вины. Конечно, как можно признать, что сама нашла на задницу приключения. Проще обвинить другого”.

Пост у соцмережах викликав справжній скандал серед мешканців Уфи. Батьки її учнів написали на вчительку заяву до обласної прокуратури з обвинуваченнями у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі. У ліцеї, де вона працює, розмірковують про звільнення Галімової. Батьки заявляють, що не хочуть, аби така особа навчала їхніх дітей.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Учителька з Уфи заявила на весь світ, що засуджує російських туристок”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *