Зійшла «Буковинська зіронька» -Сьогодні у приміщені Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» відбулося відкриття обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Буковинська зіронька», який триватиме до 3 листопада. За умовами конкурсу, діти від 9 до 17 років повинні продемонструвати свої творчі здібності відразу в трьох номінаціях: вокал, хореографія та художнє читання.

У відкритті взяла участь Любов Тарангул, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА, яка щиро привітала всіх присутніх із відкриттям конкурсу і наголосила, що у конкурсі «Буковинська зіронька» беруть участь найобдарованіша, найталановитіша, найкраща юна еліта краю. Вже 13 років поспіль фестиваль-конкурс «Буковинська зіронька» крокує буковинським краєм і щороку запалює на творчому небосхилі нові яскраві талановиті зірочки.

Любов Тарангул закцентувала увагу на меті фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька»: «Пошук нових талантів, відкриття нових імен, і звичайно, ця важлива справа потребує професіоналізму, любові до дітей, любові до мистецтва».Зійшла «Буковинська зіронька» - %D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20002

Члени поважного журі обласного конкурсу «Буковинська зіронька»: заступник начальника управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА Емілія Бабин, начальник відділу у справах у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради Наталія Коцур, завідувач НМЦ виховної роботи ІППО ЧО Петро Старовойт, директор Чернівецького обласного академічного музично-драматичного театру імені О. Кобилянської Юрій Марчак, заслужена артистка України, солістка ансамблю пісні і танцю збройних сил України Христина Охітва, композитор, аранжувальник, директор студії звукозапису «Марс» Оксана Первова-Рошка, керівник народного художнього колективу гуртка класичного танцю «Арабеск» Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини».

У конкурсі бере участь 41 переможець районних та міських етапів конкурсу.

Розпочалася конкурсна програма у номінації «Хореографія». Тож побажаймо кожному впевненості, успіхів, перемог!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *