У Лондоні покажуть фільми російського режисера, тричі номінованого на "Оскар" - Учора ввечері в британському представництві “Росспівробітництва” стрічкою “Будинок дурнів” відкрилася ретроспектива фільмів кінорежисера Андрія Кончаловського, присвячена його 75-річчю та 50-річчю його творчої біографії.

Протягом п’яти днів увазі лондонської публіки будуть запропоновані фільми, створені на різних етапах творчості знаменитого режисера.

Зокрема, стрічка “Дім дурнів” була знята в 2002 році. В її основі лежить реальна історія про життя притулку для душевнохворих на Північному Кавказі, розказана в одному з телерепортажів середини 1990-х років. Цей фільм був відзначений спеціальним призом Міжнародного кінофестивалю у Венеції.

Глядачі також побачать такі роботи Кончаловського, як драми “Дядя Ваня” (1970) і “Ближнє коло” (1991), обидві частини історичної епопеї “Сибіріада” (1978) і створену в США пригодницьку картину “Потяг-утікач” (1985), зняту за мотивами сценарію Акіри Куросави і тричі номінувався на премію “Оскар”.

Усі фільми демонструються безплатно російською мовою з англійськими субтитрами.

За матеріалами сайту novostimira.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *