У «Тиждень шахового мистецтва», що відбудеться з 19 по 25 квітня цього року, на Дніпропетровщину заплановано візит Президента Міжнародної шахової федерації Кірсана Ілюмжинова.

На Дніпропетровщині за ініціативи губернатора Олександра Вілкула з 19 по 25 квітня цього року пройде «Тиждень шахового мистецтва», в рамках якого буде проведено ряд спортивних та  інтелектуальних заходів.

«Тиждень шахового мистецтва» – це унікальна подія в спортивному, культурному та духовному житті регіону. «Розвиток інтелектуального руху на Дніпропетровщині» та присвячена 80-ти річчю області. Протягом тижня відбудуться сеанс одночасної гри на 80 шахівницях, презентація школи шахової композиції, благодійна вечеря серед бізнес-еліти, Міжнародний турнір пам’яті А.Сініцина та інші заходи», – сказав начальник управління у справах фізичної культури і спорту Олександр Пшеничников.

У Тижні шахового мистецтва візьмуть участь юні спортсмени-шахисти, ветерани спорту, тренери, директора шахових шкіл, юнацькі збірні команди країн СНД з шахів, збірні команди країн СНД з шахових композицій, викладачі та учні художніх шкіл Дніпропетровська.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу