Академія пожежної безпеки – найкраща в Україні з фізичного виховання - winnerЗавершився перший тур Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання та спорту у вищих навчальних закладах Черкаської області у 2011 – 2012 навчальному році. Конкурс проводило Черкаське обласне управління з фізичного виховання та спорту КФВС МОНМолодьспорту України.

За результатами першого туру в номінації “ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації” перше місце посіла Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, друге місце – Уманський національний університет садівництва, третє місце – Черкаський державний технологічний університет.

Також було підбито підсумки у номінаціях “ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації з факультетами фізичного виховання» та «ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації”. Переможці та призери першого туру огляду-конкурсу нагороджені дипломами.

Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, окрім диплома І ступеня за кращий стан фізичного виховання та спорту, отримала також диплом ІІІ ступеня за підсумками ХІІ обласної Спартакіади серед вищих навчальних закладів ІІІ – ІV рівнів акредитації 2011 – 2012 навчального року. Ректор академії генерал майор служби цивільного захисту Микола Кришталь нагороджений Почесною грамотою “за сприяння розвитку фізичної культури та спорту студентської молоді”.

За матеріалами сайту pres-centr.ck.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *