Програма "Діти столиці" пролонгована до 2015 року - gr 26.01.11 zirДепутати Київради підтримали проект рішення про внесення змін до міської цільової програми «Діти столиці». За ухвалення відповідного рішення, поданого на розгляд Київради Службою у справах дітей, проголосувало 98 депутатів.

За словами начальника Служби у справах дітей Миколи Кулеби, насамперед оновлена програма передбачає подовження дії заходів міської цільової програми «Діти столиці» до 2015 року. Крім того, згідно з прийнятим рішенням, планується придбати приміщення для відкриття 5-ти дитячих будинків сімейного типу, де виховуватимуть 50 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також на меті розвиток патронатного виховання, наставництво над дітьми, які виховуються в інтернатних закладах, та відкриття «соціальних квартир» для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 15 до 18 років.

Передбачено і додаткову матеріальну допомогу сім’ям, які вже виховують дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та з особливими потребами, превентивну роботу серед дітей, які перебувають у конфлікті з законом, організацію роботи з сім’ями на ранніх стадіях конфлікту для недопущення насильства в сім’ї та розвиток системи екстреного реагування на випадки жорстокого поводження з дітьми.

«Таким чином у столиці буде забезпечено оптимальне функціонування цілісної системи захисту прав найбільш соціально вразливих категорій дітей», – зазначив Микола Кулеба.

За матеріалами сайту kievcity.gov.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *