Участь у Чемпіонаті Європи з робототехніки, що пройшов напередодні в  румунському Бухаресті, взяли 20 команд з 12 країн. Збірна України, яка складалась з трьох учнів з Івано-Франківська, виступала тут вперше. Дебют виявився більш ніж вдалим — українські юні техніки увійшли в десятку кращих і отримали нагороду за значний вклад у розвиток робототехніки в Україні та світі. А їхній робот був визнаний одним з найдосконаліших.

Свій робот команда юних прикарпатських інженерів створювала понад 2 місяці. У процесі користувалися деталями, які використовує міжнародна космічна агенція NASA. Творіння івано-франківців, яке вже визнали за кордоном, свідчить про великий інтелектуальний потенціал української молоді, переконані наставники обдарованих школярів. Тепер залишилось його підтримати і розвивати в майбутньому.

У планах місцевих робототехніків — створити повноцінний навчальний центр. Однак без підтримки влади і спонсорів тут не обійтися. Адже таке хобі не з дешевих. Комплект деталей для стандартного робота коштує близько 5-ти тисяч гривень.

За матеріалами kolomyya.org

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу