Пара ударів - і акула в нокауті. Жінку від акули врятувало тхеквондо -На Гавайських островах туристка зуміла відбитися від акули, скориставшись своїми навичками в тхеквондо. Про це сама Маріко Хауген розповіла журналістам ABC News. За її словами, інцидент стався біля острова Мауї, коли жінка разом з чоловіком плавала в компанії черепах.

Хауген зізналася, що поява акули поряд з нею викликала в неї почуття надзвичайного страху. “Це було як у голлівудському фільмі: бачити, як на тебе насуваються щелепи. Не можу передати, в якому жаху я була”, – відзначили жінка.

Як розповіла жінка, щоб відбитися від акули, вона звернулася до бойового мистецтва. “Я вдарила її двічі”, – розповіла Хауген. Удари припали рибі в голову, і вона відступила. Чоловік Маріко, Дон Хауген, розповів, що бачив, як його дружина, тренер з тхеквондо, вдарила акулу по носі.

Після цього жінці вдалося поплисти і вийти на сушу. На березі відпочиваючі надали їй першу допомогу. Чоловік Хауген не постраждав.

Тим не менш, самої Хауген не вдалося уникнути травм – акула-таки вкусила її за руку і стегно. Жінці наклали кілька десятків швів, але її загальний стан не викликає побоювання.

Експерти, які вивчають поведінку і будова акул, відзначають, що ніс – дійсно дуже чутлива частина тіла цих морських мешканців. Фахівці радять у разі нападу акули намагатися відбивати від неї, б’ючи її по носі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *