Британський школяр розробив додаток до iPhone, щоб молодь менше читала - 455 360Майже 1 мільйон доларів отримав британський  17-річний Нік д’Алоізіо  на розробку оновлення для додатка Summly для iPhone.

Унікальність додатка, оновленням якого займається підліток, в тому, що власники «яблучних» смартфонів матимуть змогу виокремлювати головне з об’ємних текстів новин. Тепер великі матеріали будуть скорочуватися всього до 400 знаків.

Цей додаток не є інтернет браузером, він складається з популярних категорій новин: бізнес, мистецтво, дизайн. Оскільки читати довгі статті з екрану телефону незручно, програма автоматично скорочує текст до 400 знаків, не втрачаючи при цьому сенсу повідомлення. Кожна окрема новина містить посилання на оригінальну статтю.

У листопаді 2011 року в розробку прототипу було інвестовано близько 300 тисяч доларів, а сам додаток було завантажено  150 000 разів.

Завдяки такому успіху, до вдосконалення додатка долучилися лондонські експерти і Стенфордський дослідний інститут. На час розробки та запуску нової програми Ніку довелося навіть тимчасово залишити школу. Втім, інвестиційний бонус – 1 мільйон доларів, який тінейджер отримав наприкінці жовтня, дав змогу не тільки офіційно запустити Summly, а й нівелювати майбутній стрес від необхідності наганяти шкільну програму.

Як заявив Нік, він винайшов Summly, бо зрозумів, що його покоління більше не сприймає звичних новин.

За матеріалами сайту from-ua.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *