Працівникам київських навчальних закладів необхідно підвищувати свій освітній рівень в області інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). Таке завдання ставить перед педагогами Столичний стандарт освіти, проект якого нині обговорюють професіонали. Дослідження довели, що використання на уроках ІКТ покращує результати навчання.

На думку розробників проекту, кожен вчитель сучасної школи повинен уміти працювати з комп’ютером і використовувати його в навчальному процесі — як при підготовці до уроку, так і при поясненні, закріпленні, повторенні навчального матеріалу. І педпрацівники згідні з цією вимогою Столичного стандарту освіти. Тим більше,що міська влада бере на себе зобов’язання забезпечити вчителів переносними персональними комп’ютерами. «Один педагог — один ноутбук» — така норма також записана в проекті Стандарту, в розділі «Київський педагог».

Нагадаємо, розробка Столичного стандарту освіти розпочалася минулого року. Восени первинний проект був винесений на громадське обговорення. Глава КМДА Олександр Попов звернувся до батьків і педколективів навчальних закладів з пропозицією критично оцінити і доповнити проект, розроблений фахівцями.

 За матеріалами LB.ua

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.