Працівникам київських навчальних закладів необхідно підвищувати свій освітній рівень в області інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). Таке завдання ставить перед педагогами Столичний стандарт освіти, проект якого нині обговорюють професіонали. Дослідження довели, що використання на уроках ІКТ покращує результати навчання.

На думку розробників проекту, кожен вчитель сучасної школи повинен уміти працювати з комп’ютером і використовувати його в навчальному процесі — як при підготовці до уроку, так і при поясненні, закріпленні, повторенні навчального матеріалу. І педпрацівники згідні з цією вимогою Столичного стандарту освіти. Тим більше,що міська влада бере на себе зобов’язання забезпечити вчителів переносними персональними комп’ютерами. «Один педагог — один ноутбук» — така норма також записана в проекті Стандарту, в розділі «Київський педагог».

Нагадаємо, розробка Столичного стандарту освіти розпочалася минулого року. Восени первинний проект був винесений на громадське обговорення. Глава КМДА Олександр Попов звернувся до батьків і педколективів навчальних закладів з пропозицією критично оцінити і доповнити проект, розроблений фахівцями.

 За матеріалами LB.ua

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Столичний стандарт освіти: один педагог – один ноутбук”
  1. Таку норму освіти потрібно вводити не тільки в столичних школах, а по всій Україні. Цим самим буде вирішено проблему підвищення фахового рівня педагогів, вирішиться питання вивільнення робочих місць для молодих педагогів та багато інших питань. Схвалюю і підтримую даний проект.

    1. У деяких забутих селах, школи закривають за браком педагогів, а Ви тут про вивільнення робочих місць та компьютерну грамотність. Так можливо ще й інтернет у кожне село проведіть!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *