У Харкові відбувся регіональний науково-практичний семінар на тему: «Набуття і захист прав інтелектуальної власності Об’єднання європейських футбольних асоціацій (УЄФА) та його комерційних партнерів».

Учасниками заходу стали фахівці державної системи правової охорони інтелектуальної власності України, представники держадміністрації Харкова, Харківської обласної митниці, а також патентні повірені, адвокати, юристи, бізнесові кола, працівники засобів масової інформації та інші зацікавлені особи. Обговорювалися практичні питання організації захисту прав інтелектуальної власності УЄФА в ході підготовки та проведення фінального турніру чемпіонату Європи з футболу УЄФА ЄВРО 2012™.

Розпочинаючи семінар, заступник Голови Державної служби інтелектуальної власності України Володимир Дмитришин зосередив увагу учасників на особливій актуальності заходу у зв’язку з наближенням дати проведення чемпіонату ЄВРО-2012. Нині в Україні на ім’я УЄФА чинні 52 міжнародні реєстрації знаків, 18 свідоцтв України на знаки для товарів і послуг та 6 патентів на промислові зразки.

Протягом квітня – травня цього року такі заходи відбудуться також у Донецьку, Києві та Львові.

 За матеріалами прес-служби Державної служби інтелектуальної власності України

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу