Східноукраїнський університет переносить святкування через день жалоби - praporНа 5 днів Східноукраїнський національний університет переносить шоу-конкурс «Містер університету 2014» через проголошення в державі дня жалоби.

Згідно з сьогоднішнім Указом Президента, 20 лютого оголошено Днем скорботи. Таке рішення прийнято з огляду на людські жертви внаслідок масових заворушень в Україні. Тож замість святкувань Президент постановляє приспустити державні прапори на будинках і спорудах державних органів влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємствах. А також відмінити розважально-концертні заходи, спортивні змагання та внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

Тож загальноуніверситетське шоу СНУ ім.В.Даля «Містер університет-2014» відбудеться 25 лютого в актовій залі університету.

Нагадаємо, конкурс уже став традиційним для Луганського вишу. За його результатами вручають титул найкращому студентові – найрозумнішому, найкрасивішому, найсильнішому, найбільш стильному і творчому.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *