В Інституті інноваційних технологій і змісту освіти відбулося засідання видавничої ради, на якому розглядалися 19 оригінал-макетів підручників для учнів 1 класу ЗНЗ, які цьогоріч видаватимуться за державним замовленням.

Видавнича рада є дорадчо-консультативним органом, створеним у березні 2012 року при Інституті інноваційних технологій і змісту освіти. Її діяльність спрямована на удосконалення якості підручників для загальноосвітніх навчальних закладів, які отримали гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та включені до Переліку навчальної літератури, що може видаватися за державним замовленням, на етапі надання їм дозволу на видання..

Уважно розглянувши оригінал-макети підручників-переможців Всеукраїнського конкурсу рукописів для учнів 1 класу ЗНЗ, члени видавничої ради надали свої зауваження щодо поліграфічного оформлення, дотримання санітарно-гігієнічних норм, національних стандартів видавничої діяльності тощо. Особливу увагу було приділено художньому оформленню підручників для першокласників, насамперед доречності фотографій та якості малюнків, розміру шрифтів. Зауваження та пропозиції, висловлені під час обговорення, увійшли до протоколу засідання.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу