Семеро дітей – від двох до десяти років – жили в будинку, в якому не було ні вікон, ні дверей, ні навіть печі для приготування їжі та елементарного місця для сну. 30-річну матір  не турбували побутові проблеми дітей, вона часто залишала їх самих. Про це повідомили в прес-службі МВС.

За словами Ольги Зубцової, начальника кримінальної міліції у справах дітей Дебальцевського міськвідділу міліції, багатодітна мати проживає в Дебальцевому кілька років, приїхала з Харківської області, однак постійного місця проживання не має, кочує разом з дітьми з одного зруйнованого будинку в інший.

– Коли ми виявили цю сім’ю, – розповідає Ольга Сергіївна, – четверо малюків узагалі були без одягу, не кажучи вже про те, в яких умовах вони мешкали. Навіть їжу готували на багатті, це було лушпиння з картоплі, знайдене біля смітників. Мати за дітьми не доглядала, хоча сама жінка заперечує, що діти їй не потрібні. Але водночас вона могла піти на весь день у місто і забути про те, що малюки просто голодні.

Хоча жінка і скаржиться на безгрошів’я і постійне  пияцтво чоловіка, це не звільняє її від обов’язків щодо рідних дітей. На даний момент усі малюки мешкають у дитячому притулку Єнакієвого. Питання про їх подальшу долю буде вирішуватися в найближчому майбутньому, і багато в чому залежить від бажання матері створити їм повноцінний дім.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу