У Рівному відбувся юнацький чемпіонат України з Го, де юні спортсмени змогли продемонструвати свою майстерність. Змагання проходили в ресурсному центрі школи інтелектуальних ігор Рівненського міського Палацу дітей та молоді. Участь в змаганнях взяло 15 юнаків та дівчат. На змаганнях рівненські юнаки зуміли показати найкращі результати. Так, чемпіоном України в категорії до 16 років став Олександр Єрошкін, друге місце дісталось Валерію Крушельницькому, а третє місце здобув Андрій Пилипчук. Хорошу гру продемонстрували і багато інших учасників змагання. Крім головних призерів, було проведено нагородження і в різних номінаціях. Найкращою серед дівчат була Христина Колос, яка отримала відповідний сертифікат від Української федерації Го. Сертифікат за чотири виграні партії з шести отримали Максим Лепський та Павло Тимофієнко. Більшість переможців та призерів є учнями школи інтелектуальних ігор Рівненського міського Палацу дітей та молоді. Довідка Го – традиційна стратегічна настільна гра, яка виникла в стародавньому Китаї між 2000 і 200 роками до н. е. До XIX століття культивувалася винятково в Східній Азії, в XX столітті поширалася по всьому світу. За загальною кількістю гравців – одна з найпоширеніших настільних ігор в світі. Го входить до переліку п”яти базових дисциплін Всесвітніх інтелектуальних ігор. За інформацією Держмолодьспорту