5 червня у вінницьких школах стартує робота пришкільних таборів. Табірна зміна триватиме два тижні і охопить на 500 дітей більше, ніж минулого року і на тисячу — ніж позаминулого. Всього до літнього відпочинку в такий спосіб буде залучено чотири тисячі школярів. Зміни відбудуться і в програмі відпочинку, до якої введуть цікаві розважальні заходи та екскурсії у формі квестів та флешмобів.

Таборів побільшає, їх працюватиме 26 (минулого року 23). І приймуть вони на 500 дітей більше, ніж торік.

Про це повідомляє Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Протягом двох табірних тижнів усі чотири тисячі дітей відвідають аквапарк. Це найбажаніший вид розваг серед школярів. Також діти спілкуватимуться із пожежниками та працівниками Державтоінспекції. Учні навчатимуться робити гімнастику для очей, що для сучасних дітей важливо, адже вони багато часу проводять за комп’ютерами; восьмикласники вчитимуться надавати невідкладну допомогу; викладачі провідних вінницьких танцювальних студій навчатимуть маленьких вінничан танців; а відомі спортсмени проводитимуть у школах ранкові зарядки та виховні години, під час яких на власному прикладі показуватимуть, що великі досягнення — це реально, якщо наполегливо над собою працювати. А ще школярі гратимуть у боулінг та інтелектуальні ігри. На сьогодні розробляються умови міжшкільних ігор, призери яких поїдуть на екскурсію за межі Вінниці в одне з цікавих місць України.

Окрім того, традиційно діти з незахищених і соціально вразливих категорій відпочиватимуть на морі у Скадовську. Планується, що цього літа на оздоровлення на узбережжя Чорного моря поїде 210 осіб.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу