Національна академія наук України 30 березня уклала низку угод на підготовку видань на загальну суму 4,30 млн грн. Про це повідомляється в “Віснику державних закупівель”. 

Український мовно-інформаційний фонд НАНУ отримає 600 тис. грн на випуск 9-го тому “Енциклопедії історії України” тиражем 5 тис. прим., підготовку до видання 10-го тому та розміщення електронної версії 9-го тому в інтернеті. 

Інститут енциклопедичних досліджень НАНУ отримає 1,80 млн грн на випуск 12-го тому “Енциклопедії сучасної України” тиражем 10 тис. прим., підготовку 13-го тому. 

Інститут історії України НАНУ отримає 800 тис грн. на випуск 3-го тому “Словника української мови” тиражем 1 тис. прим. 

Інститут літератури ім. Т.Г.Шевченка НАН України отримає 800 тис. грн на редакційно-видавниче опрацювання та виготовлення оригінал-макетів 3-го та 4-го томів “Шевченківської енциклопедії”. 

Інститут держави і права ім.В.М.Корецького НАНУ отримає 300 тис. грн на редакційно-видавниче опрацювання трьох томів “Енциклопедії міжнародного права”. 
Пропозиції установ-виконавців державного замовлення НАН України щодо підготовки і випуску наукової літератури за напрямами “наукові видання” та “енциклопедичні видання” було розглянуто на засіданні НВР НАН України 21.12.2011 року. Напрям “енциклопедичні видання” (запланований тираж – 16 тис. прим.) представляють: “Енциклопедія історії України”, “Енциклопедія сучасної України”, проект “Словники України”, “Шевченківська енциклопедія”, “Енциклопедія міжнародного права”. 

При цьому на підготовку до друку у 2012 році заплановано 1,1 млн грн. За ці кошти будуть здійснюватись різні етапи дополіграфічної підготовки: укладання, редагування, добір ілюстрацій, виготовлення шаблонів та оригінал-макетів чергових томів енциклопедичних видань (“Шевченківської енциклопедії” у 6 томах, “Енциклопедії міжнародного права” у 3 томах). 

За проектами “Словники України”, “Енциклопедія історії України” та “Енциклопедія сучасної України” одночасно провадиться випуск запланованих та дополіграфічна підготовка подальших томів. Заплановані обсяги цієї частини плану – випуск 16 тис. прим. та подальша підготовка на загальну суму 3,2 млн грн.

За матеріалами НАШІ ГРОШІ

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу