Хочеш стати успішним інженером – тобі сюди! - yarmarok e1393512145532Інвестувати в майбутнє запрошує Національний університет «Львівська політехніка». 5 березня там пройде 7 Інженерний ярмарок кар’єри. Студентам, які здобувають технічну освіту, обіцяють цікаві зустрічі та перспективу працевлаштування.

На студентів чекають виставки провідних компаній, зустрічі з їх керівниками, повний доступ до програм стажування і баз вакансій, а відтак можливість на місці подати своє резюме.

А щоб зацікавити молодь, організатори обіцяють зустріч із успішною та відомою особою, яка розповість, як досягла успіху, і дасть практичні поради студентам. Також у межах ярмарку відбудуться тренінги та семінари, близькі до майбутнього фаху студентів та їхнього працевлаштування.

Інженерні ярмарки кар’єри, що їх проводять уже сьомий рік поспіль, діють з ініціативи студентів технічних спеціальностей, які 11 років тому створили у Львівській політехніці осередок Board of European Students of Technology – неполітичну і некомерційну організацію. Нині вона об’єднує 33 країни.

Торік шостий Інженерний ярмарок зібрав на саміт 150 президентів усіх локальних осередків організації BEST.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *