Електрику може виробляти сама людина -Африканські школярки Дуро Адебола, Акінделе Абіола, Фалеке Олуватоїн, разом із 15-річною Белло Еніола вигадали електрогенератор, що працює на сечі. Виявляється літра урини вистачає на 6 годин електрики.

Винахід 14-річних дівчаток працює це наступним чином:

1. Сеча поміщається в електролітичний резервуар, який виділяє з неї водень.

2. Водень проходить через водяний фільтр і потрапляє в газовий балон.

3. У газовому балоні, за допомогою бури з водню повністю видаляється волога. Цей очищений водень переміщується в генератор, і в підсумку 1 літр сечі дає 6 годин електрики.

Можливо винахід знайде своїх інвесторів, а наука відкриє перед дівчатками свої двері.

За матеріалами ipress.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Електрику може виробляти сама людина”
  1. Это смешно. В Африке нет воды , из которой можно электролизом получить водород, но зато полно мочи, из которой также можно получить водород. Сколько электричества затрачивается на электролиз и компенсируется ли оно электричеством, полученным из уловленного водорода? Если конечно для получения электричества для электролиза не применяется ветряк. Но если есть ветряк, то зачем получать электричество через водород после электролиза? Или что-то в этой заметке (после перевода) не так?

  2. Є кращі ідеї – і енергії більше, і без мочогонного запаху можна обійтись )))
    Я вже 19 років пропоную будувати винайдені мною екологічно чисті іоносферні електростанції (ІЕС ), які замінять нафту,газ , вугілля і навіть атомні електростанції( є авторські свідоцтва).Принцип дії : Експериментуючи з грозовими хмарами,я прийшов до висновку,що вони заряджаються від іоносфери зі швидкістю від 2 до 15 мільйонів Вольт в секунду.Іоносфера – Земля це природний конденсатор,а грозова хмара – це просто провідник,середня пластина конденсатора.Якщо між заряджені пластини помістити пластину з провідника – на ній теж появиться напруга.Якщо замість хмари над землею помістити провідну пластину – на ній появиться напруга .Ідеальні місця для будівництва – пустелі,де максимум сонячних днів , ясного неба і вільних територій, Потужність залежить від площі пластин, часу доби ,пори року і косинуса географічної широти.Рекомендую почитати мою статтю ” Іоносферна електростанція ( ІЕС ) ” в журналі ІДЕЯ № 3 Української академії оригінальних ідей за 1995рік Отримувати електричну енергію з електричної – що може бути ідеальніше?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *