У Житомирському державному університеті імені Івана Франка в рамках осінньої сесії Житомирської Малої академії наук відбулася зустріч науковців вузу з юними дослідниками.

Як повідомляє прес-центр університету, до актової зали вузу завітали юні науковці, котрі вже мають певні досягнення, так і учні навчальних закладів області, які тільки-но вирішили розпочати свою науково-дослідницьку діяльність, їхні батьки, педагогічні та наукові наставники, керівники секцій МАН.

У ході зустрічі юні дослідники познайомилися з провідними науковцями ЖДУ імені Івана Франка, ознайомилися з роботою студентського наукового товариства «Просвіта», трьох інститутів і шести факультетів вузу. Чимало молодих науковців встигли знайти однодумців і хороших друзів серед студентів, а також поділитися науковими планами з викладачами, колишніми дійсними членами МАН, та отримати від них цінні поради щодо їх реалізації. Незабутні враження у слухачів осінньої сесії МАН залишили відвідування музею історії університету, музею старожитностей, який має понад 4 тис. експонатів ХІХ – поч.ХХ ст., найсучаснішого універсального читального залу, у якому діє «Експериментально-тематичний центр навчальної та науково-дослідницької діяльності», та астрономічної обсерваторії організовані науковим відділом ЖДУ імені Івана Франка.

«Вміння виявити та розвинути обдарованість учнів – великий успіх освітян Житомирщини, який свідчить про переростання тенденції у закономірність. Талановита дитина – не лише подарунок природи чи результат відповідного виховання батьків і школи. Справжній талант як Божий дар належить усім – від суспільства, в якому він зріс, до людства. Талант не буває чужим!», – прокоментував зустріч науково-професорського складу ЖДУ імені Івана Франка з майбутніми науковцями ректор Петро Саух.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу