Правила проведення, організацію та результати ЄДІ в Росії не критикує тільки ледачий. Для того щоб поліпшити ситуацію, Рососвітнагляд вирішив провести кілька експериментальних заходів.  Федеральна служба з нагляду в сфері освіти і науки збирається в цьому навчальному році організувати державну підсумкову атестацію, у якій візьмуть участь всі російські дев’ятикласники.

Апробація буде вестися з чотирнадцяти загальноосвітніх предметів: російської мови та літератури, усіх природничих дисциплін, історії та суспільствознавства, а також географії, інформатики та іноземної мови. Поки не затверджений закон «Про освіту в РФ», регіони самі вирішать, брати їм участь в експерименті чи ні. Після того як Дума закон прийме, ДПА стане обов’язковою.

До проходження державної підсумкової атестації будуть допустять школярів, які мають не більше однієї незадовільної оцінки за підсумками 9 класу. Якщо учень отримав за підсумками ДПА двійку, його залишать на другий рік, перескласти цей іспит школяр зможе тільки з наступним потоком.

 За матеріалами uaonline.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу