У Житомирі відбувся другий випуск психологів-консультантів у методі позитивної психотерапії. Відтак, Житомирщина уже має 24 фахівці із міжнародними сертифікатами Всесвітньої Асоціації Позитивної Психотерапії і Вісбаденської академії післядипломної психотерапевтичної освіти. Серед них – 8 викладачів, 11 студентів і випускників Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Як повідомляє прес-центр університету, позитивній психотерапії у Житомирі вже більше року. Свого часу потужний імпульс розвитку методу у місті дали спільні зусилля керівництва і співробітників ЖДУ імені Івана Франка та Українського інституту позитивної психотерапії. За цей час, крім випуску 24 фахівців, створено сайт, який об’єднує житомирських психологів-консультантів та Житомирський осередок Всеукраїнської Асоціації позитивної психотерапії.

Традиційно навчання фахівців проводили тренери-психотерапевти міжнародного реєстру. Всього кожен із учасників пройшов 200 годин навчання. Це і теорія, і практика, і особистий досвід, і самостійна робота, і робота під супервізією. Кульмінацією навчання була супервізійна сесія, на якій учасники консультували незнайомих їм до цього клієнтів, і отримували зворотній зв’язок від колег по навчанню та від тренера-супервізора. Самі клієнти також могли бути присутніми при цьому процесі, коментувати дії психолога, а також спостерігати за роботою інших консультантів. Загалом процес був максимально відкритим і відвертим. Як для психологів, так і для клієнтів це був новий досвід і потужний стимул для особистого розвитку.

Наразі, створений за ініціативи ЖДУ імені Івана Франка, Житомирський осередок Всеукраїнської Асоціації позитивної психотерапії планує провести велику презентацію роботи об’єднання – Перший Житомирський фестиваль позитивної психотерапії та третій набір навчальної групи.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу