У Національному університеті «Львівська політехніка» впродовж трьох днів триватиме ІХ Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Маркетинг та логістика в системі менеджменту».

Європейські маркетологи й логісти зібралися у "Львівській політехніці" -

Ця представницька зустріч вчених-економістів, котрі представляють низку академічних шкіл України, Республіки Польща, Федеративної Республіки Німеччина та Російської Федерації, узагальнить накопичений за два останніх роки досвід впровадження новітніх маркетингових і логістичних концепцій в діяльність промислових підприємств. Учасники конференції проаналізують також теоретичні основи оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків в економічних системах та створення ресурсного забезпечення економічного потенціалу в умовах масштабного реформування.

Учасників наукового форуму привітав проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків «Львівської політехніки», професор Юрій Рашкевич. Він, зокрема, наголосив, що університет нині посідає чільне місце в системі вищої освіти України, готуючи кваліфікованих фахівців для багатьох галузей економіки. Йдеться і про таких потрібних на ринку спеціалістів з маркетингу, підготовку котрих університет проводить упродовж 17 років, та логістиків, яких готують восьмий рік поспіль.

На конференції заслухають і обговорять низку грунтовних доповідей, зокрема, директора інституту економіки та менеджменту «Львівської політехніки», професора Олега Кузьміна «Менеджмент у системі економічних знань», професора Вищої школи Оствестфален Ліппі (Німеччина) Курта Кльозе «Якість в логістиці», професора Красноярського аграрного університету (Росія) Валерія Лукіних «Алгоритм формування інтегрованої логістичної інфраструктури міської агломерації», професора Західно-Саксонської Вищої фахової школи (Німеччина) Анрі Магефа «Product Placevent — перевірка сприйнятття рекламованих продуктів через спостереження», професора кафедри маркетингу Економічного університету у Кракові (Польща) Яна Віктора «Польські експортери на міжнародних ринках: концепція і результати дослідницького проекту» тощо.

Окрім науковців, у конференції беруть участь також представники бізнесових структур та державні управлінці. Обмін досвідом роботи і науковими розробками у цій сфері значною мірою посприяє розвитку вітчизняної економіки, внесе необхідні корективи в навчальний процес.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *