З нового навчального року у Кременчуці, що на Полтавщині, планують відкрити спеціальний факультет, де люди з обмеженими фізичними можливостями зможуть отримати вищу освіту за спеціальностями економічна кібернетика, облік і аудит, маркетинг, фінанси і кредит.

Для людей з обмеженими фізичними можливостями відкриють окремий факультет - физ возможностиУ  Кременчуцькому інституті Дніпропетровського університету імені А. Нобеля днями обговорили соціальний проект “Вища освіта для людей з обмеженими фізичними можливостями”. Щоб вступити до ВНЗ особливим абітурієнта, потрібно здати ЗНО, проте старше покоління може скористатися певними пільгами: вступні іспити будуть здавати інваліди першої і другої груп, діти до 18 років; інваліди третьої групи, що одержали атестат до 2007 року.

“Прийом абітурієнтів ведеться на заочну форму навчання, а сам метод навчання буде заочно-дистанційним”, – розповів Петро Сокуренко, ректор КіДУЕПу. Власне, під дистанційним навчанням розуміється віддалений доступ до електронних ресурсів. З усіма необхідними матеріалами майбутні студенти можуть ознайомитися на сайті інституту.

Заступник міського голови Віктор Калашник зазначив, що бажано було б створити якусь підготовчу групу, де абітурієнти могли б навчатися роботі з технікою.

Для вступу необхідно скласти вступні іспити з математики, ураїнської мови та літератури і (на вибір) історії України або географії. Також потрібно буде написати заяву на ім’я директора і здати документ про освіту, медичну довідку, копії пенсійного посвідчення, паспорта та ідентифікаційного коду.

Прийом документів почнеться 2 липня і триватиме до 28 липня. Наступні два дні – 29 і 30 липня – відводяться під здачу вступних іспитів, а 25 серпня вже будуть відомі імена зарахованих на навчання у новоствореному факультеті.

За матеріалами Вісника Кременчука

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *