У Великобританії хірург-онколог з 20-річним стажем Ієн Патерсон видалив груди 450 здоровим жінкам через невірно поставлений діагноз. Як пізніше з’ясувалося, пухлини були доброякісні. А 700 хворим пацієнткам провів процедури, які збільшили ймовірність повернення раку. Британська поліція порушила кримінальну справу, повідомляють «Вести.Ru».  Хірург відсторонений від лікарської практики, але не арештований, бо пообіцяв співпрацювати зі слідством, проте мотиви його поведінки поки не ясні.

За матеріалами profinews.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

3 коментар до “Жахлива помилка? Хірург порізав 450 здорових жінок”
 1. Врач пока не арестован, нет преступлений! И смех, если б не грех. И не двынутая, безбашенная Европа. Там серийный и вменяемый убийца Брейвик в своих 3х-комнатных апартаментах (конечно, получше чем в Качановке, у Юлии не тот статус) жалуется на слежения его интернетной свободы и холодный кофе.

 2. Звернути увагу і на щеплення і на неменш щедро проплачену рекламу порятунку шийки матки.
  Бійтеся не тільки безкоштовного сиру щеплень. Воно ж вигідно камуфлювати отруту ПРОДАЮЧИ як ліки. Згадайте про дари данайців, кривий хід конем.
  Пора за роботою системи охорони здоров*я простежувати СБУ. І системою колективного харчування в школах, лікарнях, армії і пенітенціарних закладах.
  Рятуймося, люди. Дітей бодай бережіть.

 3. Могло ж і не викритися!
  Уся нав*язана кретинам “краса” силіконових (з ризиком раку) сідниць замість грудей теж не випадкова. Уже у франції цілому поколінню ідіоток робили рятівні операції. Уряд мусить переглянуьти усі медичні практики і програми, що мають контакти-контракти за кордоном, бодай на рівні ідеологій чи прикладів, не кажучи про ф!нанси та матеріали (ліки, методи). Не забуваймо про ласку золотого мільярду. Починаючи з фюрера.
  Епідемії сторічної давності, що з*явилися в невластивих теренах і масштабах тепер мають конкретне пояснення. Гугліть “Яд против элиты Биологическое оружие 2010” Вибрати тривалыстю 1 год 48хв, може 58. Навмисне знято сотні роликів з такою назвою, про будь що.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *