Соціальна мережа Facebook проведе студентський “хакатон” у Києві. Аналогічні заходи для молодих програмістів проводилися в 2011 році на базі університетів США і Канади. Цього року в календар заходів такого роду включені країни Європи (Київ) і Південна Америка (Сан-Паоло). Фінальна частина змагання програмістів пройде в Менло-Парку (США). 

У Києві пройде перший європейський Facebook "хакатон" -“Хакатон” – дводенний марафон від Facebook для студентських команд, які протягом цього часу втілюють свої інженерні ідеї. Це місце народження нових продуктів на зразок чату, відео та інше. Команда-переможець зможе взяти участь у фіналі, який відбудеться в листопаді в Каліфорнії. 

Як повідомляє Олександр Москалюк, захід триватиме 2 дні (21-22 квітня). Учасниками “хакатону” можуть стати команди до 4 діючих студентів (але брати участь можна й поодинці). При цьому розробка не має бути пов’язана з Facebook або OpenGraph: у 2011 році студентська команда з Массачусетського технологічного інституту (США), наприклад, робила розширення під браузер Chrome. Щоб взяти участь у “хакатоні” в Києві необхідно прийти 21 квітня зі своїми ідеями і навиками. Приходити потрібно рано, кількість місць обмежена 150 учасниками. 

Реєструватися на захід можна вже сьогодні. Переможці приєднаються до команд-переможців інших національних (локальних) університетських “хакатонів” від Facebook у рамках фіналу в США в листопаді 2012 року, щоб поборотися за головний приз.

За матеріалами Освітнього порталу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *