У багатьох українських школах вчителі молодших класів попри заборону міністерства продовжують ставити оцінки і задавати домашні завдання першокласникам. Про це заявив заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський під час Всеукраїнської наради з ректорами (директорами) обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

«Дехто замість оцінок вигадав червоні, жовті і зелені кружечки. Але для першокласника – це таке саме клеймо», – впевнений заступник міністра.

Борис Жебровський вкотре наголосив, що шестирічні діти не можуть бути «слухняними солдатиками». За його словами, не припустимо, щоб першокласники ще й вдома робили домашнє завдання та змушені були носити підручники зі школи додому і назад.

«Мені шкода діточок! Чому вчителям їх не шкода! Діти через тиждень навчання починають ненавидіти школу!», – обурюється Борис Жебровський.

Заступник міністра дав розпорядження під час інспекцій МОНмолодьспорту у школах ретельно перевірити перші класи та покласти край домашнім завданням та оцінкам, а також особливу увагу звернути на обов’язкові фізкультхвилинки під час занять шестирічок.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “МОНмолодьспорту перевірить заклади, де першокласникам ставлять оцінки і задають домашні завдання”
  1. Вчителька, мама майбутньої першокласниці :

    «Мені шкода діточок! Чому вчителям їх не шкода!” Мені теж шкода. А ви спробуйте, пане Жебровський, навчити шестирічних діточок за програмою та підручниками міністерства без домашніх завдань! У підручнику природознавства, букварі на кожен урок – по пів-сторінки друкованого тексту. Хто має це читати? Діти, які ще не вміють читати, бо в дитячому садку, відповідно до рекомендацій того ж міністерства, вони лише граються, в школі? Батьки їм вдома? Де логіка? Таке враження, що наше міністерство живе взагалі на іншій планеті і займається чим завгодно, тільки не освітою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *