Запорізьким студентам провели унікальний майстер-клас - maister klasТретій за масштабами виробник металургійної продукції в Україні, який входить у рейтинг 80 найкращих підприємств світу. Торгує з 50 країнами світу, зокрема зі США, Китаєм, Туреччиною, Росією, Ізраїлем, Італією та Філіппінами. Одне з найдорожчих підприємств України, яке навіть у кризовий 2010-й купили за 1,5 млрд доларів – Запоріжсталь. Як йому вдалося досягти таких фінансових висот?

Секрети успіху розкрили для студентів економічного факультету Запорізького національного університету. Тут пройшов майстер-клас від начальника управління фінансової дирекції підприємства Олега Стьопкіна.

Найперше, це чітка система планування та аналізу, професіоналізм кожного співробітника, ставка на молодих спеціалістів, преміювання їх за роботу, а також вкладання ресурсів в інновації та нововведення.

Зустріч відбулася в жвавій дискусії. Окрім студентів, в аудиторії було й чимало викладачів і професорів. За словами керівництва вишу, такі зустрічі є надзвичайно важливими для студентів. Адже дають можливість у стінах університету не лише вивчити теорію, а й поспілкуватись із практиками, що, безумовно, є одним із китів, на яких стоїть сучасна освіта в Україні.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *