Музична перлина Дніпропетровського університету святкує ювілей - kapelaВони виступали у Кишиневі та Тбілісі, їм аплодували у Львові та Києві, заворожено слухали у Волгограді та Казані. Без них не обходилось жодне перше вересня у Дніпропетровському національному університету імені Олеся Гончара. Вони – це хорова капела вишу, яка днями відсвяткувала 40-річний ювілей.

Досі – вони робили музичні подарунки для своїх шанувальників. Але в день народження – самі приймали сюрпризи. Найперше, вчена рада ВНЗ присвоїла колективу ім’я його засновника – Анатолія Кулагіна. Потім усі хористи одержали почесні грамоти та вітання, теплі слова подяки та щирі оплески, повідомляє інформаційно-аналітичне агентство вишу.

За словами директора Палацу студентів ДНУ ім.О.Гончара Вадима Стукала, хорова капела професорсько-викладацького складу «Просвіта» – це унікальне явище. Адже, з багатьох хорових капел, які створювалися в області 20-40 років тому у вищих навчальних закладах, збереглася тільки одна – в Гончаровому університеті. Так сталося завдяки ентузіазму учасників колективу, професійності Анатолія Кулагіна, ставленню керівництва університету до збереження таких перлин, як капела «Просвіта», переконаний Вадим Стукало.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *