23 листопада в Сімферополі на базі Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського відбудеться студентська Інтернет-конференція «Студент.Crimea.ua».

Захід проводиться в рамках Програми «Молодь Криму» на 2012-2016 роки з метою публічного обговорення проблем студентства.

Основна тема конференції – «Шляхи підвищення ефективності діяльності органів студентського самоврядування». У рамках заходу планується розглянути такі питання:

1. Мотиваційні чинники стимулювання студентів до участі в роботі органів студентського самоврядування.

2. Шляхи успішної взаємодії студентського самоврядування з адміністрацією вищих навчальних закладів для оперативного вирішення проблем студентів.

3. Залучення студентської молоді до процесу модернізації вищої освіти.

4. Створення необхідних умов для взаємодії та обміну досвідом органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів.

5. Створення перспективних планів розвитку діяльності органів студентського самоврядування.

В Інтернет-конференції планується участь студентів і аспірантів, які навчаються в Сімферополі, Ялті, Керчі, Євпаторії та Феодосії. Докладна інформація про вищі навчальні заклади, на базі яких будуть розташовані контактні пункти проведення Інтернет-конференції, буде розміщена додатково на сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту АРК.

Положення про проведення цього заходу, а також реєстраційна форма учасника розміщені на сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту АРК http://mon-ark.gov.ua/ в розділі «Діяльність / Молодіжна політика / Виховна робота серед молоді».

Телефон для довідок: (0652) 601-254.

За інформацією Ради міністрів АРК

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу