Українські стрільці у місті Нітра (Словаччина) на 18 міжнародних змаганнях “Олімпійські надії” вибороли сім золотих, три срібні та вісім бронзових нагород.

У стрільбі з пневматичної гвинтівки-60 володарями нагород стали Андрій Колесніков, який здобув “золото” серед юніорів та Михайло Джоболда, що здобув “бронзу” для України

В змаганнях з пневматичної гвинтівки-40 серед юніорок володаркою бронзової нагороди стала Світлана Огер. Серед молоді в цьому виді змагань “золото” виборола Вікторія Царенко, “срібло” – Вікторія Сухорукова та доповнила комплект бронзовою нагородою Олександра Роздоба.

У стрільбі з пістолета-60 серед кадетів золоту нагороду отримав Павло Коростилов, володарем срібної нагороди став Олексій Сидоренко, “бронзової” – Микита Могила.

Юлія Бороденко виборола “бронзу” серед кадеток у стрільбі з пістолету-40.

У командній стрільбі з пневматичної гвинтівки-60 в активі української команди дві золоті нагороди. Вони в активі Олександра Корохова, Леоніда Коверніченка, Олексія Хабарова (кадети) та Андрія Колеснікова, Тараса Андрушка, Андрія Сировні (молодь).

У командних змаганнях з пневматичної гвинтівки-40 українські спортсмени вибороли три нагороди. Золота медаль у змаганнях серед молоді в Олександри Роздоби, Вікторії Тарасенко, Вікторії Сухорукової, ще дві бронзові нагороди у кадеток Олени Хміль, Олени Ходорєвої, Інни Кащук та юніорок Світлани Огер, Марини Чижової, Марини Чорноморової.

Ще дві золоті нагороди в стрільбі з пістолету-60 вибороли юніори Олексій Сидоренко, Микита Могила, Владислав Данилов та кадети Павло Коростилов, Олег Зуб, Ілля Дрожжин.

У командних змаганнях з пістолету-40 в українських спортсменів срібна нагорода в юніорок Анастасії Бондарук, Христини Бурак, Ксенії Юрченко та бронзова медаль в кадеток Поліни Конар’євої, Юлії Подлюк, Ольги Суковициної.

За інформацією Держмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу