У п’ятницю в Інституті інноваційних технологій і змісту освіти відбулося дешиф­рування комплектів матеріалів, поданих на Всеукраїнський конкурс рукописів підручників для учнів 1-4 класів ЗНЗ. На розгляд було подано 191 комплект конкурсних матеріалів від авторів і авторських колективів з 40 предметів інварі­антної частини типових навчальних планів для початкової школи.

Предметні експертні комісії, а також провідні науковці Національної академії педагогічних наук України та загальноосвітні навчальні заклади зробили експер­тизу авторських концепцій і рукописів підручників з усіх навчальних предметів інваріантної складової типових навчальних планів для початкової школи. Надано відповідні експертні висновки і заповнено оцінні листи з рейтинговими таблиця­ми. В експертизі рукописів підручників узяли участь понад 300 фахівців з усіх регіонів України.

Члени конкурсної комісії в присутності авторів, представників видавництв і ЗМІ оприлюднили шифри найкращих рукописів, що отримали, за підсумками експер­тиз, найвищі рейтинги. Після цього відбулася процедура дешифрування — від­криття конвертів з інформацією про авторів.

Надалі результати Всеукраїнського конкурсу будуть подані на затвердження колегії МОНмолодьспорту.

Прес-служба IITЗО

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.