Клуб толерантності створений у Східноукраїнському національному університеті імені В.Даля, повідомляє Луганська обласна організація Всеукраїнської громадської організації “Громадянська мережа ОПОРА”. 

За ініціативи Луганської обласної організації “Студентське братерство Луганської області” і Луганської мусульманської общини в Східноукраїнському національному університеті створено клуб толерантності, який функціонуватиме на постійній основі. 

Мета роботи клубу – розвинути у студентів почуття толерантності до представників інших культур і націй і допомогти студентам-іноземцям адаптуватися в Луганську. 

12-13 квітня 2012 року відбулося перше засідання клубу “Толерантність”, який тепер регулярно діятиме на базі Науково-дослідного Інституту духовного розвитку людини СНУ.

“Багато хто зі студентів-іноземців стикається з проблемами, які самостійно вирішити не можуть. Адже вони знаходяться в чужому для них культурному середовищі. І якщо до цього додати випадки нетерпимості до них, що почастішали останнім часом, то все це не сприяє їх нормальному навчанню. І далеко не в кожному луганському ВНЗ ставляться до цієї проблеми з належною увагою. І те, що в університетах починають створюватися такі клуби, поза сумнівом дуже позитивний сигнал”, – відзначає керівник Луганської обласної організації Всеукраїнської громадської організації “Громадянська мережа ОПОРА” Олексій Кормілецький.

За матеріалами Остров

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу