Всеукраїнська методична студія-семінар «Особливості навчання іноземних мов у початковій школі: пріоритети та завдання», що відбулася 26 січня в приміщенні КНЛУ, зібрала методистів з усієї країни. Обговорю­вали все: від перспектив розвитку — до під­ручників і вимог до вчителів.

— Ми запізнилися років на десять, — за­значив у вступному слові заступник міністра Міністерства освіти і науки, молоді та спор­ту Борис Жебровський. — Тому, з навчан­ням іноземної мови у молодших класах тре­ба поспішати і робити це за рахунок якості й оперативності. Пора проводити реформи, навіть не зважаючи на кризу.

Для першачків заплановано одну годину за­нять іноземною мовою на тиждень. Це має бути вступний курс, і його завдання — допомогти дитині ознайомитись і зацікавитись мовою. Англійська з перших класів повинна допомогти у вивченні інформаційно-комунікаційних техно­логій, що є також пріоритетом. Фахівці вва­жають, що без знання англійської мови ово­лодіння ІКТ — неможливе. Тому цього року вчителі «налягатимуть» ще й на комп’ютери. Борис Жебровський повідомив, що директори шкіл, які не сприятимуть технічній освіченості своїх працівників, будуть покарані.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

підготували Максим КОРОДЕНКО, Дмитро ШУЛІКІН, «Освіта України» № 5

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу