Українські спортсмени з І зимових юнацьких Олімпійських ігор (м. Ісбрук, Австрійська Республіка) поверта­ються з трьома срібними нагородами.

Наші юні фігуристи — Олександра На­зарова і Максим Нікітін посіли друге міс­це в танцях на льоду. У складі змішаної команди (Фінляндська Республіка, Украї­на, Російська Федерація) український фі­гурист Ярослав Паніот завоював срібну медаль для української скарбнички.

Ще однією срібною нагородою потіши­ла українська спортсменка Марія Долго­ва, яка разом із партнерами по змішаній естафетній команді — з Китайської На­родної Республіки, Сполученого Королів­ства Великої Британії і Північної Ірландії показала другий результат на дистанції 3000 м у змаганнях з шорт-треку.

Нагадаємо, І зимові Юнацькі Олімпій­ські ігри відбувалися в м. Ісбрук (Австрій­ська Республіка) з 13 до 22 січня. По­над 1000 спортсменів із 67 країн від 14 до 18 років під час Юнацьких Олімпій­ських ігор розіграли 63 комплекти наго­род у 15 видах спорту (біатлон, бобслей, гірськолижний спорт, керлінг, лижне двоборство, лижні гонки, стрибки з трамплі­на, санний спорт, скелетон, сноубординг, фігурне катання, фрістайл, хокей, швид­кісний біг на ковзанах, шорт-трек). Укра­їну на Іграх представляли 23 спортсмени у восьми видах спорту.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

підготували Максим КОРОДЕНКО, Дмитро ШУЛІКІН, «Освіта України» № 5

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу