Україна в Брюсселі домовляється про співпрацю з ЄС - images?q=tbn:ANd9GcROM3OyZiwWaV5vS xfCzPg7fdPubwrgWI8UOcscCjictN TEfr3A15 листопада перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма у складі української делегації бере участь у 14-му засіданні Комітету з питань співробітництва між Україною та Європейським Союзом (м. Брюссель, Королівство Бельгія).

Зазначимо, що Євген Суліма є головою української частини Підкомітету № 7 «Наука та технології, дослідження та розробки, освіта, культура, громадське здоров’я, інформаційне суспільство та медіа».

Нагадаємо, що напередодні у МОНмолодьспорту відбулося чергове засідання української частини Підкомітету № 7, на якому представники міністерств та відомств поінформували про реалізацію домовленостей, досягнутих під час Шостого спільного засідання Підкомітету № 7.

Під час засідання перший заступник міністра зазначив, що відносини України з Європейським Союзом є одним із зовнішньоекономічних пріоритетів нашої держави, і з моменту проведення останнього засідання української частини Підкомітету № 7 була проведена велика, конструктивна робота за різними напрямами інтеграції України до ЄС. Зокрема, за словами Євгена Суліми, у сфері освіти та навчання йде активна співпраця за програмами Темпус IV, Еразмус Мундус, Жана Моне. Окрім того, продовжується спільна робота МОНмолодьспорту та Національного Темпус-офісу в Україні щодо впровадження Національної рамки кваліфікацій, розпочато реалізацію проекту Twinning «Модернізація законодавчих стандартів та підготовки у відповідності до політики Європейського Союзу щодо навчання впродовж життя». Також триває робота щодо розроблення сучасних галузевих стандартів вищої освіти, державних стандартів професійно-технічної освіти та оновлення навчальних планів вищих і професійно-технічних навчальних закладів. Євген Суліма також повідомив, що у сфері наукового і технологічного співробітництва з Євросоюзом Україна зацікавлена у збільшенні кількості українських наукових колективів, які беруть участь у виконанні проектів Сьомої рамкової програми ЄС.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *