Студента, який хотів підірвати будинок екс-президента, засудили до довічного ув’язнення - picture1Суд в Техасі засудив до довічного ув’язнення саудівського студента Халіда Альдавсарі за підготовку теракту, повідомляє Associated Press.

Суд постановив, що 22-річний юнак, визнаний винним у намірі використовувати зброю масового ураження, заслуговує на максимальну міру покарання. Суддя зізнався, що це рішення було одним з найважчих за всю його практику.

Альдавсарі приїхав в США в 2008 році і вивчав хімічну технологію в Технологічному університеті Техасу. Він привернув увагу спецслужб після того, як спробував купити велику партію фенолу, необхідного йому для виробництва саморобної бомби.

23 лютого 2011 року він був арештований у місті Лаббок штату Техас. У ході слідства з’ясувалося, що Халід бажав приєднатися до джихаду і продумував теракти проти різних цілей, у числі яких був будинок екс-президента США Джорджа Буша-молодшого в Техасі. На суді Альдавсарі визнав свою провину і заявив про розкаяння.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *