Рух пальців для зміни розміру зображення на сенсорному екрані пропонують  замінити датчиком близькості, який сам буде збільшувати або зменшувати зображення на екрані, в залежності від відстані до особи.
Таким чином, Apple розробляє новий спосіб зміни масштабу зображення на сенсорному екрані, який зможе змінити популярний жест, при якому користувач розсовує великий і вказівний пальці для того, щоб збільшити зображення або навпаки – зменшити.
Про створення нового способу стало відомо з патентної заявки, поданої компанією в Бюро по патентах і товарних знаків США в травні 2011 року, на яку посилається блог AppleInsider.
Інноваційний спосіб, який Apple хоче запатентувати, позбавить власника мобільного пристрою від необхідності рухати пальцями. Так, для збільшення або зменшення зображення, користувачеві буде досить наблизити девайс до очей, як це зазвичай роблять, намагаючись прочитати дрібний шрифт в газеті, і віддалити для того, щоб зображення прийняло колишній розмір.
Про те, наскільки потрібно збільшити картинку, гаджети будуть дізнаватися по відстані до  користувача, яку буде вимірювати спеціальний датчик близькості, іншим аналогічним сенсором або камерою, розташованими на фронтальній панелі смартфона або планшета.
Мета подібного методу, згідно з коментарем, полягає в тому, щоб “забезпечити комфортний розмір візуального контенту незалежно від того, як далеко дисплей знаходиться від користувача”.
Для точної роботи методу користувачеві пропонується попередньо або в процесі експлуатації гаджета провести калібрування. У процесі налаштування  користувачеві запропонують потримати пристрій на різній відстані від себе.
За матеріалами сайту facenews.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *