Американця Арта Дінера затримали за те, що він помилково забрав з школи чужу дочку.   Як повідомляє телеканал Nbc10 Philadelphia, Арт Дінер вирішив допомогти друзям і підвезти зі школи їх дочку, але переплутав її з іншою школяркою.  У дівчаток були однакові імена, вони були схожі зовні і знаходилися в одному і тому самому місці. До того ж обидві чекали, коли їх забере хтось з друзів батьків.

Коли Дінер прийшов на автобусну зупинку, звідки він повинен був забрати 6-річну Кортні Феттер, він побачив дитину, схожу на «свою». Останній раз чоловік бачив дочку друзів кілька тижнів тому і пам’ятав лише, що у неї схожа зачіска (Арт не знав, що потрібну йому дитину днями підстригли).  Дінер сказав дівчинці, що прийшов за Кортні, вона кивнула у відповідь – її звали так само. В Дінера і його пасажирки з’явилися підозри щодо помилки, коли він запитав дівчинку, як вона провела канікули в штаті Мен. Виявилось, що дівчинка ніколи не була в згаданому штаті і взагалі не знає, хто така тітка Мері, яка теоретично має бути її матір’ю. Насправді, «помилковій» дівчинці було не 6, а 9 років, і прізвище її було не Феттер, а Дорр.

Американець повіз дівчинку назад у школу, де і був затриманий поліцією – її викликала шкільна охорона, побачивши, як дівчинка сідає в автомобіль.  Задовольнившись поясненнями Дінера, поліція у результаті його відпустила, дівчинку повернули матері, і та заявила, що не має претензій до “викрадача”.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу